Aktualności

Zamówienia złożone do 15.12.2017 - gwarancja dostawy przed Świętami*.


Nasze koszulki każdego roku są chętnie kupowane na świąteczne prezenty.  Aby jednak zdążyć włożyć prezent pod choinkę prosimy o wcześniejsze składanie zamówień. Zamówienia złożone do 14 grudnia zostaną zrealizowane i dostarczone przed Wigilią.

Koszulki zamówione po 15 grudnia, też dotrą na czas, pod warunkiem, że towar jest dostępny. W tym przypadku przed złożeniem zamówienia prosimy o mailowe potwierdzenie dostępności koszulek w wybranych rozmiarach. Można też złożyć zamówienie, poczekać na nasze mailowe potwierdzenie dostępności towaru i wtedy je opłacić. Ewentualnie złożyć zamówienie z opcją płatności przy odbiorze. Tu też otrzymasz stosowne potwierdzenie. Produktów z czasem realizacji 1-2 dni nie trzeba potwierdzać.


Nasze stany magazynowe są jeszcze dość spore, ale może sie zdarzyć, że jakiegoś modelu w wybranym rozmiarze nie będziemy już w stanie dostarczyć przed Świętami. Szczególnie dotyczy to koszulek w rozmiarach dla dzieci, bluz i koszulek w dużych rozmiarach.  Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy na pewno się z Tobą skontaktujemy telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@veoveo.pl  (zalecane)

czat nastronie głównej sklepu* - W razie napotkania nieoczekiwanych problemów z dostępnością towaru niezwłocznie skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie celem us
talenia dalszych kroków.-----------------------------------------------------------------------------------

 

Przerwa Urlopowa 12.06.2017 - 14.06.2017

Informujemy, że w dniach 12.06  - 14.06.17r w sklepie trwa przerwa urlopowa. Zamówienia będą przyjmowane automatycznie, natomiast wysyłki bedą realizowane po tym terminie. W związku z tym czas realizacji zamówień będzie dłuższy niż zwykle. W tych dniach nie bedzie możliwy kontakt telefoniczny z obsługą sklepu. Na wszystkie wiadmości przesłane drogą mailową odpowiemy po tym terminie. Oczywiście w zamian za niedogodności dla Was też coś mamy.  Na ten czas oferujemy Wam:


5% RABATU na wszystkie produkty! Przy zamówieniu użyj kodu rabatowego CZERW17


Kod działa w dniach 09.06 - 14.06.2017r. Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i ofertami
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przerwa Urlopowa 22.08.2016 - 30.08.2016


I
nformujemy, że w dniach 22.08  - 30.08.16r w sklepie trwa przerwa urlopowa. Zamówienia będą przyjmowane automatycznie, natomiast wysyłki bedą realizowane po tym terminie. W związku z tym czas realizacji zamówień będzie dłuższy niż zwykle. W tych dniach nie bedzie możliwy kontakt telefoniczny z obsługą sklepu. Na wszystkie wiadmości przesłane drogą mailową odpowiemy po tym terminie. Oczywiście w zamian za niedogodności dla Was też coś mamy.  Na ten czas ceny w naszym sklepie spadają i oferujemy Wam:5% RABATU na wszystkie produkty! Przy zamówieniu użyj kodu rabatowego LATO16


Kod działa w dniach 19.08 - 26.08.2016r. Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i ofertami.

 
------------------------------------


Zamówienia złożone do 14.12.2015 - gwarancja dostawy przed Świętami*.Koszulki The Mountain każdego roku są chętnie kupowane na świąteczne prezenty.  Aby jednak zdążyć włożyć prezent pod choinkę prosimy o wcześniejsze składanie zamówień. Zamówienia złożone do 14 grudnia zostaną zrealizowane i dostarczone przed Wigilią.

Koszulki zamówione po 14 grudnia, też dotrą na czas, pod warunkiem, że towar jest dostępny. W tym przypadku przed złożeniem zamówienia prosimy o mailowe potwierdzenie dostępności koszulek w wybranych rozmiarach. Można też złożyć zamówienie, poczekać na nasze mailowe potwierdzenie dostępności towaru (robimy to niezwłocznie) i wtedy je opłacić. Ewentualnie złożyć zamówienie z opcją płatności przy odbiorze. Tu też otrzymasz stosowne potwierdzenie.


Nasze stany magazynowe są jeszcze dość spore, ale może sie zdarzyć, że jakiegoś modelu w wybranym rozmiarze nie będziemy już w stanie dostarczyć przed Świętami. Szczególnie dotyczy to koszulek w rozmiarach dla dzieci, bluz i koszulek w dużych rozmiarach.  Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy na pewno się z Tobą skontaktujemy telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@veoveo.pl  (zalecane)

czat nastronie głównej sklepu

tel. 77 5505918* - W razie napotkania nieoczekiwanych problemów z dostępnością towaru niezwłocznie skontaktujemy się telefonicznie celem us
talenia dalszych kroków.------------------------------------------------------------------------

Przerwa Urlopowa 17.08.2015 - 27.08.2015


I
nformujemy, że w dniach 17.08. - 27.08.15r w sklepie trwa przerwa urlopowa. Zamówienia będą przyjmowane automatycznie, natomiast wysyłki bedą realizowane po tym terminie. W związku z tym czas realizacji zamówień będzie dłuższy niż zwykle. W tych nie bedzie możliwy kontakt telefoniczny z obsługą sklepu. Na wszystkie wiadmości przesłane drogą mailową odpowiemy po powrocie do pracy. Oczywiście w zamian za niedogodności dla Was też coś mamy.  Na ten czas ceny w naszym sklepie spadają i oferujemy Wam:


5% RABATU na wszystkie produkty! Przy zamówieniu użyj kodu rabatowego LABA15

------------------------------------------------------------------------Krótka przerwa urlopowa.Informujemy, że w dniach 2-5 czerwiec w sklepie mamy krótką przerwę urlopową.  Postanowliśmy skorzystać z tzw. długiego weekendu, odrobinę go przedłużyć i trochę odpocząć. W tym czasie zamówienia będą przyjmowane automatycznie, natomiast wysyłki będą realizowane tuż po tym terminie. W tych dniach nie będzie również możliwy kontakt telefoniczny z obsługą sklepu. Na wszystkie wiadomości przesłane drogą mailową odpowiemy tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Za utrudnienia i wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy.

-------------------------------------------------------------------------------


Przerwa w działaniu sklepu.


Jesteśmy firmą rodzinną, a że życie pisze różne scenariusze w dniach 16.03-20.03.2015 jesteśmy zmuszeni zrobić krótką przerwę w normalnym działaniu sklepu.
Zamówienia będą przyjmowane automatycznie, natomiast wysyłki będą realizowane po tym terminie. W związku z tym czas realizacji zamówień będzie dłuższy niż zwykle . W tych dniach nie będzie również możliwy kontakt telefoniczny z obsługą sklepu. Na wszystkie wiadomości przesłane drogą mailową odpowiemy tuż po tym terminie. Za utrudnienia i wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy.


    ----------------------------------------

Zamówienia złożone do 14.12.2014 - dostawy przed Świętami. *Koszulki The Mountain każdego roku są chętnie kupowane na świąteczne prezenty.  Aby jednak zdążyć włożyć prezent pod choinkę prosimy o wcześniejsze składanie zamówień. Zamówienia złożone do 14 grudnia zostaną zrealizowane i dostarczone przed Wigilią.

Koszulki zamówione po 14 grudnia, też dotrą na czas, pod warunkiem, że towar jest dostępny. W tym przypadku przed złożeniem zamówienia prosimy o mailowe (zalecane) lub telefoniczne potwierdzenie dostępności koszulek w wybranych rozmiarach. Można też złożyć zamówienie, poczekać na nasze mailowe potwierdzenie dostępności towaru (robimy to niezwłocznie) i wtedy je opłacić. Ewentualnie złożyć zamówienie z opcją płatności przy odbiorze. Tu też otrzymasz stosowne potwierdzenie.


Nasze stany magazynowe są jeszcze dość spore, ale może sie zdarzyć, że jakiegoś modelu w wybranym rozmiarze nie będziemy już w stanie dostarczyć przed Świętami. Szczególnie dotyczy to koszulek w rozmiarach dla dzieci, bluz i koszulek w dużych rozmiarach.  Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy na pewno się z Tobą skontaktujemy telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@veoveo.pl  (zalecane)

czat nastronie głównej sklepu

tel. 77 5505918* Nie dotyczy bluz i koszulek w rozmiarach 4XL i 5XL.

-------------------------------------------------------------------------------------

 

10% rabatu na wszystko! Promocja Urlopowa 05.05.2014 - 16.05.2014

Informujemy, że w dniach 05.05. - 16.05.14r w sklepie trwa przerwa urlopowa. Zamówienia będą przyjmowane automatycznie, natomiast wysyłki bedą realizowane po tym terminie. W związku z tym czas realizacji zamówień będzie dłuższy niż zwykle . W dniach 07.05.14 - 16.05.14r nie bedzie możliwy kontakt telefoniczny z obsługą sklepu. Na wszystkie wiadmości przesłane drogą mailową odpowiemy po powrocie do pracy czyli nie wcześniej niż 19 maja. Oczywiście w zamian za niedogodności dla Was też coś mamy.  Na ten czas ceny w naszym sklepie spadają i oferujemy Wam:


10% RABATU na wszystkie produkty!


Oferta nie obejmuje kosztów wysyłki oraz nie łączy się z innymi promocjami lub rabatami.


-----------------------------------

Zamówienia złożone do 12.12.2013 - Gwarancja dostawy przed Świętami. *Koszulki The Mountain każdego roku są chętnie kupowane na świąteczne prezenty.  Aby jednak zdążyć włożyć prezent pod choinkę prosimy o wcześniejsze składanie zamówień. Zamówienia złożone do 12 grudnia zostaną zrealizowane i dostarczone przed Wigilią.

Koszulki zamówione po 12 grudnia, też dotrą na czas, pod warunkiem, że towar jest dostępny. W tym przypadku przed złożeniem zamówienia prosimy o mailowe (zalecane) lub telefonicznie potwierdzenie dostępnoścu koszulek w wybranych rozmiarach. Można też złożyć zamówienie, poczekać na nasze mailowe potwierdzenie dostępności towaru (robimy to niezwłocznie) i wtedy je opłacić. Ewentualnie złożyć zamówienie z opcją płatności przy odbiorze. Tu też otrzymasz stosowne potwierdzenie.


Nasze stany magazynowe są jeszcze dość spore, ale może sie zdarzyć, że jakiegoś modelu w wybranym rozmiarze nie będziemy już w stanie dostarczyć przed Świętami.  Szczególnie dotyczy to koszulek w rozmiarach dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@veoveo.pl  (zalecane)

czat nastronie głównej sklepu

tel.77 5505918


Zapraszamy równiez na nasze konto Allegro gdzie znajdziecie aktualną ofetrę sklepu.* Nie dotyczy koszulek w rozmiarach 4XL i 5XL.

Dni Darmowej Dostawy w sklepie www.veoveo.pl - 2 grudnia 2013 r.

Już po raz trzeci bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy. Darmowa Dostawa obejmuje wszystkie zamówienia - bez kwoty minimalnej, bez limitów i bez gwiazdek.

Głównym celem akcji jest popularyzacja zakupów internetowych jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów. W tym dniu sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę złożonych zamówień, niezależnie od wagi, sposobu płatności i metody dostawy. Zapraszamy!---------------------------------------------------------------------

Darmowa wysyłka paczkomatem!

Na cały asortyment. Tylko do końca wakacji!

Oferta ważna do 31.08.2013r.

Zapraszamy!----------------------------------------

Przez cały weekend nie płać za wysyłkę.

Wszystkie formy dostawy i płatności - kurier, poczta i paczkomat 0 zł, bez limitów.

Dotyczy wysyłki na terenie Polsk oraz zamówień złożonych przez stronę internetową sklepu.

Zapraszamy!


---------------------------------------------

Promocja Urlopowa 01.05 - 07.06.2013

Informujemy, że w dniach 01.05.13 - 07.06.13 z powodu krótkiego urlopu nasz sklep będzie nieczynny. Zamówienia będą przyjmowane automatycznie, natomiast wysyłki bedą realizowane po tym terminie. W związku z tym czas realizacji zamówień będzie dłuższy niż zwykle . W tym czasie nie bedzie możliwy kontakt telefoniczny z obsługą sklepu. Na wszystkie wiadmości przesłane drogą mailową odpowiemy po powrocie do pracy czyli nie wcześniej niż 8-go czerwca. Oczywiście w zamian za te wszystkie niedogodności dla Was też coś mamy.  Na ten czas ceny w naszym sklepie spadają i oferujemy Wam:

RABAT 10% na wszystkie koszulki bez wyjątków!


Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki oraz nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.


-------------------------------


W dniach 31.12.12 - 04.01.13 sklep nieczynny. Niestety musimy się oddać niezwykle przyjemnemu procesowi corocznej inwentaryzacji, grrrr.... Oczywiście zamówienia można składać normalnie, ale w tych dniach nie będziemy realizować wysyłek oraz kanał kontaktu telefonicznego będzie wyłączony. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na adres email. Przepraszamy za niedogodności.

--------------------------------

Ważna informacja o świątecznych zamówieniach!

Mikołaj już za nami... czas na Gwiazdkę. Koszulki The Mountain każdego roku chętnie są kupowane na prezenty świąteczne. Aby jednak zdążyć włożyć prezent pod choinkę prosimy o wcześniejsze składanie zamówień. Zamówienia złożone do 10 grudnia, do godz. 12.00 zostaną zrealizowane i dostarczone przed Wigilią.

Koszulki zamówione po 10 grudnia, po godz 12.00 też dotrą na czas, pod warunkiem, że towar jest dostępny. Nie chcemy zawieść Waszych oczekiwań dlatego przed zamówieniem prosimy więc o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu potwierdzenia dostępności koszulki w wybranym rozmiarze. Nasze stany magazynowa nadal są dość spore, więc na pewno damy rade zapewnić Ci dostawę jeszcze przed Świętami.


W obu przypadkach jako formę dostawy proszę wybierać przesyłkę kurierską.

Zamówienia złożone od dnia 17.12.2012 r. mogą zostać niezrealizowane przed Świętami. W takim przypadku będą wysyłane po Nowym Roku.